Firma Rehberi Lama/Silme/Kare/Çubuk Demir Lama Demir Akın Haddecilik San.Tic.Ltd.Şti.
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | S.S.S.
                            
 OfoSoftÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
17 + 3 Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.
 Duyurular
Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
 AnketimizAnketimiz
Hangi ürünle ilgileniyorsunuz?
İnşaat Demiri/Filmaşin
%18,4
OfoSoft
Sac
%46,0
OfoSoft
Boru/Profil
%20,8
OfoSoft
Takım Çelikleri
%7,97
OfoSoft
Yapı Profilleri
%6,74
OfoSoft
Toplam Oy : 163
    Tüm Anketler
Akın Haddecilik San.Tic.Ltd.Şti. Firma Kodu : 30 
Şirket Kuruluşu   1988
Fabrika Alanı      : 15000 m
Pek yakında: 40.000 m2
Kurulu Kapasite  80000 ton/yıl,
Pek yakında: 200000 ton/yıl
 
Tesisler ve Ürünler
3 ayrı haddehane ünitesinde Eşitkenar Köşebentler, Lama Demirleri, Dörtköşe Demirleri ve T Demirlerinden oluşan 4 ana grupta 80 ayrı ölçüde üretim yapılmaktadır. Köşebent, Lama ve Dörtköşeler taleb üzerine 3m ile 12m arası boylarda kesim yapılarak paletlenebilmektedir.
www.celikcenter.com
Türkiye'nin demir çelik sanayi rehberi

  • Genel Bilgileri
  • Resimler
  • Detaylı Bilgi
Yetkili Kişi: Selim Bey
Adres: Akçeşme Mah.2600 Sok. No:5 / Merkez - Denizli - Türkiye
Posta Kodu: 20085
Telefon(lar): 0 258 371 31 85 -
Fax - Cep: 0 258 371 18 39 -
Web Site: www.akinhadde.com.tr
E-Mail: info@akinhadde.com
Toplam Ziyaret: 3010
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 31.10.2011 19:12:50

 
 
İçeriği Paylaşın Butonu
Ürün Özellikleri, Kalite Standartları
Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen sertlik ve kalitede kütükten DIN ve EN gibi dünya standartlarında üretim yapılabilmektedir.
T.S.E. sertifikası ile belgelendirmiş olduğumuz üretimlerimiz, 2006 yılı içerisinde almayı hedeflediğimiz TSE EN ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile de daha üstün bir noktaya taşınabilecektir.
 
İlkeler ve Hedefler
Ülke geneline yayılmış tüm müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli ürün gamını genişletmek ve üretim kapasitesini her geçen yıl dünya standartları paralelinde arttırmak siz değerli müşterilerimize verilmiş sözümüzdür.
 Birlikte bu günlerimize geldiğimiz sizlerin, her sene bir önceki yıla göre çok daha karlı ve vizyon sahibi olabilmesi, bizlerin KALİTE-DÜRÜSTLÜK-YENİLİK kanunlarının tamamlayıcısı olan MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesini oluşturmaktadır.
Ticari Profil üretimindeki üstün kalitesi, rakipsiz ürün çeşidi ile AKIN HADDECİLİK, sektöründeki seçkin firmalar arasındaki konumunu her geçen gün güçlendirmektedir.
İnce Kesit sıcak haddelenmiş ticari profil üretiminde Denizli ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından  AKIN HADDECİLİK 1988 yılında kurulmuştur. Bugün 15.000 m2 kapalı alan içinde 3 ayrı hadde ünitesine sahip ve yıllık 80.000 ton kapasiteli firmamız gelişimini 2005 yılında İzmir Aliağa Organize Sanayinde edindiği 25.000m2 lik alan üzerine 2006 yılında yatırımına başlayacağı 120.000 ton kapasiteli tesis ile de sürdürerek toplam profil üretimini yıllık 200.000 tona çıkaracaktır.
Akın Haddecilik portföyünde Ticari Profiller adı altındaki ürün gruplarının tamamını barındırarak müşterilerinin ihtiyaçlarını tek bir yerden görebilecekleri bir “metal market” hizmetini esas almıştır. Bu bağlamda Kare, Lama, Eşkenar Köşebent, NPU, NPI ve T profillerinde üstün kalite ve uygun fiyatlardaki üretimi ve stoklarıyla müşterilerinin hizmetindedir.
TSE kalite belgesi; ASTM, DIN, TS, EN gibi dünya standartlarında üretimleri; ve pek yakında edinilecek ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası yanı sıra Akın Haddecilik için esas olan kalite değerlendirmemiz müşteri memnuniyetimizdir.
 
Arkalarında, “Kazan-Kazan” mantığı ile hareket ederek müşterilerinin kârlılığını kendi kârı sayan Akın Haddeciliği hisseden  müşterilerimiz, içinde bulunulan çağın vazgeçilmez bir avantajı kabul edilen tedarik zincirlerine güçlü bir halkayı yerleştirmiş olurlar.
 
 
Akın Haddecilik yönetici ve çalışanları arasında paylaşılan, hep daha iyiye ve ileriye dönük geniş vizyon sayesinde firmamız verimli üretim, düşük maliyet elde etmek için sürekli değişim ve gelişim fırsatlarını araştıran, bu fırsatları değerlendirmede ise hiç vakit kaybetmeyen bir politikayı esas almıştır. Bu prensiplerden hareketle dizayn edilen hadde ünitelerimiz kısa sürede farklı taleplere adapte olabilmekte, sizlerin ihtiyaç duyduğu ürünleri, yine ihtiyaç duyulan zaman zarfında üretebilmektedir. Bu sayede sürekli, güvenilir ve hesaplı tedarikçi olma misyonunu an ve an gerçekleştirmektedir.
www.celikcenter.com
Türkiye'nin demir çelik sanayi rehberi
Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
abaragambimumbara
Sayfa Başı
Sayfa Başı
Telif Hakkı 2011-2012 CelikCenter.Com'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Site Güvenliğini Kontrol Et
Çelik Sanayi Firma Rehberi adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle